درباره پند پک

درباره پندپک

پند پک یکی از اعضاء شرکت پند تک پس از انجام بررسpaper writersی های اساسی و لازم و بخش بندی متناسب وسنجش نیاز بازار، با هدف قرار دادن گوشه­ ای ویژه از بازار خاص تجهیزات بسته بندی فروشگاهی و نیمه صنعتی در نظر دارد به لطف سازماندهی مناسب و پرسنل توانمند خود و بهره­ برداری از شبکه توزیع و فروش داخلی و نیز توانمندیهای صادراتی خود با انتخاب سازندگان و صنعتگران توانمند ولی بی نام و نشان به عنوان همکاران استراتژیک اقدام به ایجاد کسب و کاری جدید نماید . بدین منظور طی یک فرایند منظم و مدون اقدام به شناسائی و ارزیابی تامین کنندگان  و برگزاری جلسات مستمر جهت دستیابی به اصول مشترک با ایشان نمود .

این شرکت در نظر دارد با ایجاد سبد محصولی مناسب به عنوان مهمترین و معتبرترین شرکت عرضه کننده تمام یا بخش عمده ای از امکانات مورد نیاز در واحدهای بسته بندی و انبار داری واحد های تجاری و صنایع کوچک و یا جزء کوچکی از یک واحد صنعتی بزرگ شناخته شده و با ارائه خدمات مناcustom essay writing serviceسب و مکمل تامین نماید .

به طور خلاصه این شرکت در نظر دارد برای هر کسب و کاری پیشنهادات و محصولاتی جهت بسته بندی کالاهایشان ارائه نماید .

ارزش های پندپک

ماموریت پندپک

کمک به تولیدکنندگان و فروشندگان به منظور ارتقاء کیفیت بسته بندی و نگهداری محصولاتشان

شرکت پند پک یکی از زیر شاخه های شرکت کنترل توزین پند در نظر دارد به تهیه و تامین ابزارها ، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای آماده سازی محصولات نهائی و آماده به فروش که کاربری آسان دارند و کمترین نیاز را به خدمات طراحی دارند بپردازد .

این شرکت قصد دارد بخش عمده ای از نیازهای بسته­ بندی­های محصولات تولیدکنندگان کوچک ، تامین کنندگان ، انبارداران ، خرده فروشیها وتوزیع کنندگان خرد و کلان را بر آورده نماید .

ما می خواهیم به عنوان پیشتاز این کسب و کار این امکان را برای مشتریان خود فراهم نماییم تا بتوانند تمام یا بخشی از نیازهای راه اندازی خرده فروشی ، انبارداری ، توزیع کنندگی خود را از ما تامین نمایند .

این شرکت با بهره برداری از منابع مالی شرکت مادر خود در نظر دارد در تمام ایران با ایجاد فروشگاه­ های متحدالشکل و ثبات در قیمت محصول و کیفیت خدمات به سرعت نیاز مصرف کنندگان را پاسخ گوید .

چشم انداز

این شرکت در نظر دارد با کمک به ارتقاء سطح علمی و توانمندیهای کارکنان و نمایندگان فروش خود و ایجاد نیروی متخصص و متعهد به اهداف ذیل دست یابد؛

۱-    به عنوان رهبر صنعت خود شناخته شود .

۲-    اولین انتخاب مصرف کنندگان باشد .

۳-    برای هر کسب و کاری محصولی برای ارائه داشته باشد .

۴-    جهت حضور یک محصول در قفسه های فروشگاه پند، تولید کننده حاضر به پرداخت هزینه باشد.

۵-    بیش از ۱۰۰۰ نمایندگی فعال متحدالشکل در سراسر ایران داشته باشد .

به عنوان رهبر این صنعت شناخته شویم و برای هر کسب و کار پیشنهادی جهت بهبود کیفیت بسته بندی محصولاتشان داشته باشیم.

ارزش ها

رضایت مندی مشتری

پایبندی به کیفیت و خدمات

اشتغال­ زایی

ارائه خدمات بیشتر از توافقات انجام شده به مشتری

شایسته سالاری

تلاش و پشتکار

کمک به ارتقاء کیفیت تولیدات تولید کنندگان خرد داخل کشور و جلوگیری از ورود محصولات خارجی بی کیفیت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پند می باشد